NOT DEFTERİM
Windows 7 ile Microsoft geri döndü... PDF Yazdır e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 
Kerim Sarıgül tarafından yazıldı   
Pazar, 29 Kasım 2009 17:21

          Daha önce Windows XP'de yakaladığı müşteri memnuniyeti oranını Windows Vista'da yakalayamayan Microsoft, itibarını geri kaznabilmek için tüm çalışmalarını Windows 7 üzerinde yoğunlaştırmıştı. Hatta bir çok dizüstü bilgisayar firmalarının ve bir çok anlaşmalı kurumların bilgisayarlarında XP işletim sistemini kullanmaya devam edeceklerini açıklamaları Microsoft'u tedirgin etmişti. Servis sağlayıcılarının da müşterilerine hizmette sorun yaşamamaları ve üstün performans alabilmeleri için XP kullanımına devam etmelerini tavsiye etmesi de çabası. 

          Kısacası Microsoft Vista'dan beklediği ilgiyi görememişti. Resmi Satış istatistiklerine göre Vista'nın ilk yılda XP kadar satılmış olması yeterli görülmemelidir. Çünkü bilgisayar kullanıcı sayısının Vista'nın piyasaya sürüldüğü dönemde XP'nin yayınlandığı döneme göre iki kattan daha fazla olduğu bilinmektedir. Yani aynı sayıda satışa ulaşmış olması bir başarısızlık göstergesidir ve bunu otoriteler de dile getirmektedir. 

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 / 2

KIRGIZCA - RUSÇA - TÜRKÇE SÖZLÜKLER

TÜRKÇE ÖĞRETİMİ

ÜYE GİRİŞ FORMUTüm Hakları Saklıdır. Sitedeki ders ve makaleler kaynak göstermek şartı ile kullanılabilir. www.kerimsarigul.com 2005 - 2012